Türkiyenin Çözünürlüğü En Yüksek HD Blu-Ray Film Platformu...

Ana Sayfa   Forumlar   
Go Back   HD Film indir Bluray 1080P 720P DUAL Dizi Belgesel 3D 3 Boyutlu > Turkce Dil Destekli HD Filmler > Turkce 720P HD Film indir

Turkce 720P HD Film indir Turkce Dil Secenegine Sahip Yabanci HD Filmleri Bu Bolumde Bulabilirsiniz
Ortalama Film Boyutu : 5 GB

Like Tree4Likes

Cevapla
 
Secenekler Stil
Alt 03 Nisan 2013, 23:02   #1
Laminor85
Laminor85 - ait Kullanici Resmi (Avatar)
Uyelik tarihi: 25 Mart 2010
Bulundugu yer: Türkiye Cumhuriyeti
Mesajlar: 20.103
Konular: 13076
Rep Puanı : 29528
720P James Bond Complete Collection | 1962-2012 | 720p | DUAL | CHD - HDA

  • James Bond Complete Collection
  • Rar Şifresi : www.hdarsivi.com
  • Görüntü Kalitesi : BluRay 720P
  • Yapım Yılı : 1962-2012
  • Dil : İngilizce - Türkçe


Redbunker Tek Link BağlantısıLetitbit Bağlantıları ATurboBit Bağlantıları AUploaded.to Bağlantıları AHakkında


Dr.No 1962
Jamika'da araştırma yapan bir ajanının öldürülmesinin ardından, İngiliz Servisi'nin en gözde adamı James Bond Göreve çağrılır. Derhal Jamika'ya giden Bond, burada CIA ajanı Felix ile birlikte çalışacaktır. Amaçları karanlık işlere bulaşmış çılgın bilim adamı Dr. No'yu izlemek ve yakalamaktır.

Uzay araçlarının bir süredir ortadan kaybolduğu yolundaki araştırma yapan ajanın öldürülmesi James Bond için ilk ipucudur. Dr. No'nun neyin peşinde olduğunu anladığında onun zekasını küçümsediklerini görecektir.

Rusya'dan Sevgilerle
From Russia With Love
1963
007 James Bond bu kez bir şifre çözücünün peşindedir. Lektor ismi verilen bu makineyi ezeli düşmanı SPECTRE ele geçirmeden önce bulmak zorundadır. Ona Rus Tatiana yardım edecektir.

James Bond makineyi bulmak için gizlice İstanbul'a gelir. Onun peşinde Dr. No'nun intikamını almak isteyen SPECTRE ajanları bulunmaktadır. Bond Rus sırlarını çözecek bu makineyi bulmadan önce Red Grant ve Rosa Klebb gibi ölümcül ajanları alt etmek zorundadır.

Altın Parmak
Goldfinger
1964
Nüfuzlu bir iş adamı olan Auric Goldfinger, Grand Slam ismindeki organizasyonu ile Fort Knox'u soymayı planlamaktadır. Askerler tarafından korunan ve altın rezervlerinin çoğunu barındıran Fort Knox'un soyulması demek dünya ekonomisinin alt üst olması anlamına gelmektedir.

James Bond, kötü işadamı Goldfinger'ı yakalamakla görevlendirilir. Onun bu macerada en büyük yardımcısı üstün bir teknoloji ile donatılmış Aston Martin'idir. Bond, Goldfinger'a ulaşmadan önce işadamanının dilsiz uşağı Oddjob ev Bond kızlarına yeni bir boyut kazandıran Jill Masterson ile karşılaşmak zorundadır.


Thunderball 1965
Şeytani SPECTRE organizasyonu kurnazlıkla bir NATO askeri uçağını ve onun içindeki nükleer savaş başlıklarını kaçırır. Bu nükleer başlıklardan yalnızca bir tanesi milyonlarca masum insanı öldürmeye yeterlidir. Organizasyon ellerindeki silahla dünyayı tehdit etmektedir.

Kaçırılan uçak Nassau isimli bir adaya indirilir. James Bond organizasyonun izini sürer. Ancak zaman daralmaktadır. Bond dört gün içinde nükleer başlıkları bulmalı ve organizasyon elemanlarını etkisiz hale getirmelidir


İnsan İki Kere Yaşar
You Only Live Twice
1967
Amerika'nın yeni uzay kapsülü Jupiter 16 fırlatıldığında Rus ve ABD arasında soğuk rüzgarlar eser. Kapsülün bilinmeyen bir uzay aracı tarafından kaçırılması üzerine bu gerginlik hat safhaya tırmanır. Herkes kapsülün Rusya tarafından kaçırıldığından emindir, ancak olayı araştırmakla görevlendirilen James Bond, beklenenin aksi kanıtlarla ortaya çıkar. Bond kapsülün izine Japonya'da rastlar.

Olayı daha iyi araştırmak için Tokyo'ya gönderilen Bond, Osata isimli gizemli bir şirketten şüphelenir. Aslında şüphelerinde haklıdır, çünkü Osata'nın ardında yine SPECTRE vardır.


Majestelerinin Gizli Servisinde
On Her Majesty's Secret Service
1969
James Bond'un ezeli düşmanı Blofeld bu kez bir virüsle dünyayı tehdit etmektedir. Kendisi hakkındaki tüm suçlamaların düşmesi karşılığındaki elindeki virüsü devreye sokmayacaktır. Elbette onun karşısında James Bond yer almaktadır.

Bond Blofeld'in izini sürerken, intihar etmekte olan Tracy Draco'nun hayatını kurtarır. Tracy,Blofeld ile işbirliği yapan ünlü bir gangsterin kızıdır. Mr. Draco Bond'un kızıyla evlenmesi karşılığı Blofeld'in yerini söyleyecektir. Bunun üzerine Bond Tracy ile evlenir ve Blofeld'in İsviçre'deki yeni üssüne ulaşır.


Ölümsüz Elmaslar
Diamonds Are Forever
1971
İngiliz Hükümeti yüksek değerdeki işlenmemiş elmas sevkiyatları ortadan yok olunca harekete geçer. İngiliz ajan James Bond konuyu araştırmakla görevlendirildiğinde, konuyu ilk önce basit bir kaçakçılık olarak değerlendirir ve fazla önemsemez. Fakat bir ipucu, 007'nin ezeli düşmanı Blofeld'in bu işin arkasında olduğunu gösterdiğinde, Bond onun planlarını bozmak ve karısı Tracy'nin ölümünün intikamını almak üzere çalışmaya başlar.


Yaşamak İçin Öldür
Live and Let Die
1973
Uyuşturucu çetelerinin peşinde olan İngiliz ajanları öldürülünce, James Bond katilleri bulmak amacıyla New York'a gönderilir. Bütün ipuçları New Yorklu suç baronu Mr. Big ve bir diplomat olan Mr. Katanga'yı işaret etmektedir. Sorşturmayı sürdürdükçe Mr. Big'in en önemli hedefi haline gelen Bond, milyarlarca dolarlık bir uyuşturucu pazarlığının tam ortasında olduğunu anlar.


Altın Tabancalı Adam
The Man with the Golden Gun
1974
İngiliz Gizli Servisi'nin merkezine üzerine 007 kazınmış altın bir mermi geldiğinde İngilizler, uluslararası suikastçi Scaramanga'nın yeni hedefinin 007 James Bond olduğuna inanır. James Bond görevini tamamlayıp $1,000,000 olan ücretini almadan Scaramanga'yı bulma görevini kabul eder


Beni Seven Casus
The Spy Who Loved Me
1977
James Bond ve güzel Sovyet Ajanı Anya Amasova kayıp atomik denizaltıların durumunu araştırmak üzere beraber bir takım kurarlar, ipuçları onları milyarder sevkiyat kralı Karl Stromberg'e götürür. Pek yakında Bond ve Anya, global bir nükleer savaş planına karşı dünyanın tek kurtuluş umudu olacaktır! (Kartonet'ten)


Ay Harekatı
Moonraker
1979
Megalomanyak bir milyarder olan Sir Hugo Drax, yeni bir dünyanın kurulması ile ilgili korkunç planları vardır. Çılgın milyarder yörüngede dev bir uzay üssü inşa etmiştir. Bu üsse güzel kadın ve erkekleri yerleştirmeyi düşünen Drax, dünyayı bir nükleer füze ile yok edecek ve üssündeki seçilmiş kişilerden yeni bir insan ırkı yaratmayı amaçlamaktadır.

Bond'un bu planı keşfetmesi uzun sürmez. Ama öncelikle Drax'ın adamlarını alt etmek zorundadır, özellikle de demir çeneli Jaws'ı...


Senin Gözlerin İçin
For Your Eyes Only
1981
Varşova açıklarında bir gemi kazası meyadan gelmiştir. Batan gemide bulunan ATAC Polaris denizaltılarını kontrol etmeye yarayan bir cihazdır ve bu nedenle büyük ülkelerin ilgisi buraya toplanmıştır. Özellikle ABD ve İngiltere, bu cihaza Rusya'dan önce ulaşmak istemektedir.

İngiliz Gizli Servisi olayı incelemekle James Bond'u görevlendirir. Bond, araştırmaları sırasında armatör Kristatos ile karşılaşır ve ilk izlenimi onun kuşku uyandırıcı olduğudur.

Ahtapot
Octopussy
1983
İngiliz Gizli Servisi'nde çalışan 009, mücevherlerle kaplı paha biçilmez Faberge yumurtasının peşinde olduğu görevi sırasında öldürülür. Olayı soruşturmak için teşkilat James Bond'u Hindistan'a gönderir. Bond yumurtanın o bölgenin zenginlerinden Kemal Khan tarafından alındığını öğrenir ve onu takibe alır. Takip sonucunda Bond'un öğrendikleri dehşete düşürücüdür: Khan, çılgın bir Rus generalinin emrinde çalışmaktadır ve amaçları III. Dünya Savaşı'nı çıkarmaktır.

Bu olaylar sırasında Bond, bir sirkte çalışan güzel Octopussy ile tanışır. Bond, Octopussy ile işbirliği yapacak ve kadının yeteneklerinden faydalanacaktır.


Ölüme Bir Bakis
A View to a Kill
1985
Ajan 007 James Bond ) güç delisi Fransız endüstri patronu Maz Zorin'in çılgın hedeflerine ulaşmasını engellemek için zamanla yarışmak zorundadır! Zorin, dünya mikroçip pazarını ele geçirmek için Silikon Vadisi'ni büyük patlamalarla oluşacak bir depremle yoketmeyi planlamaktadır. Şimdi Bond, ilk önce Zorin'in güzel ve ölümcül partneri May Day'i, sonra da Zorin'i alt etmelidir. Eyfel Kulesi'nden Golden Gate Köprüsü'ne uzanan bu macerada James Bond durdurulamıyor!


Gün Işığında Suikast
The Living Daylights
1987
Bir Sovyet generali olan Georgi Koskov, Demirperde'den kaçmak istemekte ve James Bond da ona yardımcı olmaktadır. Kaçışı organize eden Bond, Generali öldürmeye niyetli Kara isimli bir çellistin peşlerinde olduğunu görür. Ancak Bond General'in ele geçirilmesine engel olamaz.

Bunun üzerine Bond, Kara'nın izini sürer ve Viyana'dan Fas'a oradan Afganistan çöllerine uzanan müthiş bir maceraya atılır.


Öldürme Yetkisi
Licence to Kill
1989
James Bond'un bir çok macerasında beraber çalıştığı arkadaşı Felix, düğün gününde öldürülür. Bond yaptıı araştırmalar sonucu olayın uyuşturucu tacirleri ile ilgili olduğunu anlar. Bunun üzerine Bond istifa ederek, uyuşturucu kartelinin başındaki isim olan Franz Sanchez'in peşine düşer. Bu sefer ülkesi için değil, arkadaşının intikamını almak için savaşacaktır.


007 James Bond: Altın Göz
Golden Eye
1995
Güçlü bir uydu sistemi eskiden dost; şimdi düşman olan ellere geçtiğinde, dünyayı tek bir atışta yok edebilecek muhteşem bir uzay silahından kurtarabilecek tek kişi Ajan 007'dir!


Yarın Asla Ölmez
Tomorrow Never Dies
1997
Yalnızca kendi çıkarını düşünen bir medya patronu olan Eliot Carver, tüm sektörü ele geçirmek istemektedir. Ancak planları Çin tarafında bozulmaktadır. Çin piyasasına bir türlü giremeyen Carver, bu kez şiddeti arttırır ve hain bir plan kurar. İngiliz savaş gemisinin Çin karasularında batmasına neden olan Carver, iki ülkeyi savaşa sürüklemeyi istemektedir. Ancak James Bond faktörünü hesaba katmamıştır.


Dünya Yetmez
The World Is Not Enough
1999
James Bond, M'in kişisel isteği üzerine Küba'ya uçar. Amacı, M'in yakın arkadaşı olna petrol zengini milyarder Sir Robert King'ten çalınan parayı geri getirmektir. Ancak bu görevden dönüşünde, teröristlerin King'in öldürülmesi ve M16 karargahlarının hasar görmesiyle sonuçlanan intikam girişimini durduramaz. King'e borçlu olduğunu düşünen Bond, King'in güzel kızı Elektra'yı dünyaca ünlü terörist Renard'dan koruma görevini kabul eder. Renard'ın Elektra'yı kaçırarak babasının petrol borularınn kontrol altına almak istediği düşünülmektedir.

Ancak olaylar göründüğünden daha farklıdır. Renard her defasında onlardan bir adım öndedir, Bond'un eski düşmanı Valentin Zukofsky önemli bir şey bilmektedir ve bir de Amerikan nükleer denizaltısı Güney Rusya'da kaybolmuştur.

James Bond'un Elektra'yı koruma ve Renard'ı durdurma çabası, içinde İstanbul'un da bulunduğu pek çok farklı mekanda devam eder.


Başka Gün Öl
Die Another Day
2002
James Bond'un bu seferki macerası Kuzey ve Güney Kore arasındaki tarafsız bölgedeki bir mayın tarlasında yapılan bir hovercraft takip sahnesiyle başlıyor. Bond, sonucu felaket olacak bir savaşı önlemek ve bir haini bulmak için Hong Kong'tan Küba'ya, Küba'dan Londra'ya dünyayı dolaşıyor. Bu arada yolu Jinx (Hale Barry) ve Miranda Frost'la(Rosamund Pike) kesişiyor ki bu iki güzel bayan her Bond filminde olduğu gibi maceranın iki önemli kahramanı oluyorlar. Psikopat bir megaloman olan Gustav Graves (Toby Stephens) ve onun sağ kolu Zoo'yu (Rick Yune) bulmak için İzlanda'ya giden Bond burada kötü adamın inine yani tamamı buzdan yapılmış sarayına sızıyor ve yeni teknolojiyle üretilmiş son derece tehlikeli bir silahi ilk elden tecrübe ediyor. Bond'un sonunda asıl düşmanıyla yüzleştiği yer hikayenin başladığı yer olan Kore oluyor.


Casino Royale
2006
James Bond'un ilk 007 görevi onu dünya teröristlerinin bankacısı Le Chiffre'ye götürür. Onu durdurmak ve terrorist ağını çökertmek için Bond'un Le Ciffre'yi, Casino Royale'de oynanan yüksek meblağlı bir poker oyununda yenmesi gerekmektedir. Güzel bir İngiliz kadını olan Vesper Lynd adlı resmi hazine memurunun, Bond'un kumarda kullanacağı devlete ait büyük meblağdaki paraları gözetmek üzere atanması Bond'u başta rahatsız eder.

Ancak, Bond ve Vesper'ın Le Chiffre ve adamları tarafından bir dizi silahlı saldırıdan kurtulmaları, aralarında karşılıklı bir çekimin de oluşmasını sağlar. Bu onları daha fazla tehlikeye ve Bond8217;un hayatını sonsuza kadar değiştirecek olaylara sürükler.

Quantum of Solace
2008
Sevdiği kadın Vesper tarafından ihanete uğrayan 007, içinden gelen dürtüye karşı koyarak son görevini kişiselleştirmemeye çalışır. Kararlılıkla doğruyu ortaya çıkarmaya çalışırken Bond ve M, Mr White'ı sorguya çekerek, Vesper'a şantaj yapan, kimsenin tahmin edemeyeceği kadar karmaşık ve tehlikeli bir şebekeyi ortaya çıkarırlar. Adli bilgiler MI 6'ya ihanet eden bir kişi ve Haiti'de bir banka hesabı arasında bir ilişkiyi ortaya koyar ve başkasıyla karışan kimliği, Bond'un burada kendi kan davası için çalışan güzel fakat alıngan kadın Camille ile tanışmasını sağlar. Camille, Bond'u doğruca gizemli bir organizasyonun başındaki nereden geldiği belirsiz iş adamı Dominic Greene'e götürür.

Görevi nedeniyle Avusturya, İtalya ve Güney Amerika'ya giden Bond, Greene'in dünyanın en önemli doğal kaynaklarından birinin tüm kontrolünü ele geçirmek için sürgündeki General Medrano ile anlaşma yaptığını öne sürerek komplo düzenlediğini ortaya çıkarır. Greene, organizasyondaki ortaklarını, CIA ve İngiliz hükümetindeki güçlü kontaklarını kullanarak, General'e görünürde verimsiz olan bir bölgeyi almak karşılığında.Latin Amerika'daki rejimi yıkacağına ve kontrolü ona vereceğine dair söz verir. İhanet ve yalan ortamında Bond gerçeği ortaya çıkarmak için eski dostları ile güçlerini birleştirir. 007, Vesper'ın ihanetinden sorumlu olan kişiyi bulmaya yaklaştıkça Greene'nin tehditkar planını ortaya çıkarmak ve organizasyonunu durdurmak için, CIA'in, teröristlerin ve hatta M'in bir adım önünde olmak zorundadır.


Skyfall
2012
Geçmişteki olaylar gelip M için bir sorun olduğu zaman Bond'un ona olan sadakati de bir teste tabi olur. MI6 saldırı altındayken Bond tehditi bulmalı ve yok etmelidir. Bunun bedeli her ne olursa olsun..


IMDB
PHP- Kodu::
http://www.imdb.com/list/gYHVGJw6dbo/ 
Trailer - Fragman
PHP- Kodu::
http://www.youtube.com/watch?v=BobR6M8FYE4 
Sunumda Destek ve Yardımlarından Dolayı Sitemiz Moderatör'ü YsfKyLr, Eski Uploader Slithereen', LTRG Ekibi HD ve JuniorJT' ye Çok Teşekkürler..


Ayrıntılı Dosya Bilgileri
PHP- Kodu::
General           01.Dr.No.1962.BluRay.720p.DUAL.x264-HDA.mkv
Format            
Matroska at 8 737 Kbps
Length            
6.70 GiB for 1s 49dk 50s 464ms

Video 
#0          : AVC at 7 000 Kbps
Aspect            1200 x 720 (1.667at 23.976 fps

Audio 
#0          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             6 kanal48.0 KHz
Language          
en

Audio 
#1          : AC-3 at 224 Kbps
Infos             2 kanal48.0 KHz
Language          
tr

Text 
#0           : UTF-8
Language          tr

--------------------------------------------------------------

General           02.From.Russia.With.Love.1963.BluRay.720p.DUAL.x264-HDA.mkv
Format            
Matroska at 7 847 Kbps
Length            
6.31 GiB for 1s 55dk 12s 342ms

Video 
#0          : AVC at 6 110 Kbps
Aspect            1200 x 720 (1.667at 23.976 fps

Audio 
#0          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             6 kanal48.0 KHz
Language          
en

Audio 
#1          : AC-3 at 224 Kbps
Infos             2 kanal48.0 KHz
Language          
tr

Text 
#0           : UTF-8
Language          tr

--------------------------------------------------------------

General           03.James.Bond.007.Goldfinger.1964.BluRay.720p.DUAL.x264-HDA.mkv
Format            
Matroska at 5 914 Kbps
Length            
4.55 GiB for 1s 50dk 1s 173ms

Video 
#0          : AVC at 4 179 Kbps
Aspect            1200 x 720 (1.667at 23.976 fps

Audio 
#0          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             6 kanal48.0 KHz
Language          
en

Audio 
#1          : AC-3 at 224 Kbps
Infos             2 kanal48.0 KHz
Language          
tr

Text 
#0           : UTF-8
Language          tr

--------------------------------------------------------------

General           04.Thunderball.1965.BluRay.720p.DUAL.x264-HDA.mkv
Format            
Matroska at 8 467 Kbps
Length            
7.71 GiB for 2s 10dk 23s 424ms

Video 
#0          : AVC at 6 730 Kbps
Aspect            1280 x 544 (2.353at 23.976 fps

Audio 
#0          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             6 kanal48.0 KHz
Language          
en

Audio 
#1          : AC-3 at 224 Kbps
Infos             2 kanal48.0 KHz
Language          
tr

Text 
#0           : UTF-8
Language          tr

--------------------------------------------------------------

General           05.You.Only.Live.Twice.1967.BluRay.720p.DTS.x264-CHD(HDA).mkv
Format            
Matroska at 8 215 Kbps
Length            
6.72 GiB for 1s 57dk 4s 132ms

Video 
#0          : AVC at 6 487 Kbps
Aspect            1280 x 544 (2.353at 23.976 fps

Audio 
#0          : AC-3 at 224 Kbps
Infos             2 kanal44.1 KHz
Language          
tr

Audio 
#1          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             6 kanal48.0 KHz
Language          
en

--------------------------------------------------------------

General           06.On.Her.Majesty's.Secret.Service.1969.BluRay.720p.DUAL.x264-CHD(HDA).mkv
Format            : Matroska at 6 796 Kbps
Length            : 6.76 GiB for 2s 22dk 22s 806ms

Video #0          : AVC at 5 064 Kbps
Aspect            : 1280 x 544 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

Audio #1          : AC-3 at 224 Kbps
Infos             : 2 kanal, 44.1 KHz
Language          : tr

--------------------------------------------------------------

General           : 07.Diamonds.Are.Forever.1971.BluRay.720p.DUAL.x264-CHD(HDA).mkv
Format            : Matroska at 8 006 Kbps
Length            : 6.72 GiB for 2s 0dk 13s 408ms

Video #0          : AVC at 6 276 Kbps
Aspect            : 1280 x 544 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 224 Kbps
Infos             : 2 kanal, 44.1 KHz
Language          : tr

Audio #1          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

--------------------------------------------------------------

General           : 08.James.Bond.007.Live.And.Let.Die.1973.BluRay.720p.DUAL.x264-HDA.mkv
Format            : Matroska at 7 917 Kbps
Length            : 6.73 GiB for 2s 1dk 38s 230ms

Video #0          : AVC at 6 211 Kbps
Aspect            : 1280 x 688 (1.860)

Audio #0          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

Audio #1          : AC-3 at 192 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Text #0           : UTF-8
Language          : tr

--------------------------------------------------------------

General           : 09.James.Bond.007.The.Man.With.Golden.Gun.1974.BluRay.720p.DUAL.x264-HDA.mkv
Format            : Matroska at 7 665 Kbps
Length            : 6.70 GiB for 2s 5dk 12s 976ms

Video #0          : AVC at 5 960 Kbps
Aspect            : 1280 x 688 (1.860) at 23.976 fps

Audio #0          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

Audio #1          : AC-3 at 192 Kbps
Infos             : 2 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Text #0           : UTF-8
Language          : tr

--------------------------------------------------------------

General           : 10.The.Spy.Who.Loved.Me.1977.BluRay.720p.DUAL.x264-CHD(HDA).mkv
Format            : Matroska at 7 642 Kbps
Length            : 6.73 GiB for 2s 6dk 7s 922ms

Video #0          : AVC at 5 933 Kbps
Aspect            : 1280 x 542 (2.362) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 224 Kbps
Infos             : 2 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Audio #1          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

--------------------------------------------------------------

General           : 11.James.Bond.007.Moonraker.1979.BluRay.720p.DUAL.x264-HDA.mkv
Format            : Matroska at 7 619 Kbps
Length            : 6.73 GiB for 2s 6dk 28s 867ms

Video #0          : AVC at 5 914 Kbps
Aspect            : 1280 x 544 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

Audio #1          : AC-3 at 192 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Text #0           : UTF-8
Language          : tr

--------------------------------------------------------------

General           : 12.James.Bond.007.For.Your.Eyes.Only.1981.BluRay.720p.DUAL.x264-HDA.mkv
Format            : Matroska at 6 826 Kbps
Length            : 6.10 GiB for 2s 7dk 59s 254ms

Video #0          : AVC at 5 120 Kbps
Aspect            : 1280 x 544 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

Audio #1          : AC-3 at 192 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Text #0           : UTF-8
Language          : tr
--------------------------------------------------------------

General           : 13.Octopussy.1983.BluRay.720p.DUAL.x264-CHD(HDA).mkv
Format            : Matroska at 7 360 Kbps
Length            : 6.74 GiB for 2s 11dk 5s 80ms

Video #0          : AVC at 5 641 Kbps
Aspect            : 1280 x 544 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 224 Kbps
Infos             : 2 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Audio #1          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en


--------------------------------------------------------------

General           : 14.James.Bond.007.Never.Say.Never.Again.1983.BluRay.720p.DUAL.x264-HDA.mkv
Format            : Matroska at 7 195 Kbps
Length            : 6.74 GiB for 2s 14dk 5s 696ms

Video #0          : AVC at 5 490 Kbps
Aspect            : 1280 x 544 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

Audio #1          : AC-3 at 192 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Text #0           : UTF-8
Language          : tr

--------------------------------------------------------------

General           : 15.A.View.to.a.Kill.1985.BluRay.720p.DUAL.x264-CHD(HDA).mkv
Format            : Matroska at 7 326 Kbps
Length            : 6.74 GiB for 2s 11dk 45s 28ms

Video #0          : AVC at 5 614 Kbps
Aspect            : 1280 x 544 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 224 Kbps
Infos             : 2 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Audio #1          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en


--------------------------------------------------------------

General           : 16.The.Living.Daylights.1987.BluRay.720p.DUAL.x264-CHD(HDA).mkv
Format            : Matroska at 7 352 Kbps
Length            : 6.74 GiB for 2s 11dk 13s 994ms

Video #0          : AVC at 5 637 Kbps
Aspect            : 1280 x 544 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 224 Kbps
Infos             : 2 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Audio #1          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

--------------------------------------------------------------

General           : 17.James.Bond.007.Licence.To.Kill.1989.BluRay.720p.DUAL.x264-HDA.mkv
Format            : Matroska at 7 236 Kbps
Length            : 6.74 GiB for 2s 13dk 21s 610ms

Video #0          : AVC at 5 532 Kbps
Aspect            : 1280 x 544 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

Audio #1          : AC-3 at 192 Kbps
Infos             : 2 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Text #0           : UTF-8
Language          : tr
--------------------------------------------------------------

General           : 18.GoldenEye.1995.BluRay.720p.DUAL.x264-CHD(HDTURK).mkv
Format            : Matroska at 7 195 Kbps
Length            : 6.53 GiB for 2s 10dk 0s 427ms

Video #0          : AVC at 5 494 Kbps
Aspect            : 1280 x 544 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 192 Kbps
Infos             : 2 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Audio #1          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en--------------------------------------------------------------

General           : 19.Tomorrow.Never.Dies.1997.BluRay.720p.DUAL.x264.CHD(HDA).mkv
Format            : Matroska at 6 636 Kbps
Length            : 5.53 GiB for 1s 59dk 21s 12ms

Video #0          : AVC at 4 906 Kbps
Aspect            : 1280 x 546 (2.344) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 224 Kbps
Infos             : 2 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Audio #1          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

--------------------------------------------------------------

General           : 20.James.Bond.007.The.World.Is.Not.Enough.1999.BluRay.720p.DUAL.x264-HDA.mkv
Format            : Matroska at 7 510 Kbps
Length            : 6.73 GiB for 2s 8dk 20s 395ms

Video #0          : AVC at 5 806 Kbps
Aspect            : 1280 x 544 (2.353) at 23.976 fps

Audio #0          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

Audio #1          : AC-3 at 192 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Text #0           : UTF-8
Language          : tr

--------------------------------------------------------------

General           : 21.James.Bond.007.Die.Another.Day.2002.BluRay.720p.DUAL.x264-HDA.mkv
Format            : Matroska at 7 283 Kbps
Length            : 6.74 GiB for 2s 12dk 27s 392ms

Video #0          : AVC at 5 578 Kbps
Aspect            : 1280 x 528 (2.424) at 23.976 fps

Audio #0          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

Audio #1          : AC-3 at 192 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Text #0           : UTF-8
Language          : tr

--------------------------------------------------------------

General           : 22.James Bond.007.Casino.Royale.2006.720p.BluRa.DUAL.x264-CHD(HDTURK).mkv
Format            : Matroska at 7 562 Kbps
Length            : 7.64 GiB for 2s 24dk 33s 131ms

Video #0          : AVC at 6 350 Kbps
Aspect            : 1280 x 532 (2.406) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 448 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Audio #1          : DTS at 755 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en--------------------------------------------------------------

General           : 23.James.Bond.007.Quantum.Of.Solace.2008.BluRay.720p.DUAL.x264-HDA.mkv
Format            : Matroska at 5 637 Kbps
Length            : 4.18 GiB for 1s 46dk 14s 418ms

Video #0          : AVC at 4 354 Kbps
Aspect            : 1280 x 536 (2.388) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 640 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

Audio #1          : AC-3 at 640 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Text #0           : UTF-8
Language          : tr

--------------------------------------------------------------

General           : 24.Skyfall.2012.BluRay.720p.DUAL.x264-CHD(HDA).mkv
Format            : Matroska at 9 148 Kbps
Length            : 9.15 GiB for 2s 23dk 9s 963ms

Video #0          : AVC at 7 199 Kbps
Aspect            : 1280 x 534 (2.397) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 448 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : tr

Audio #1          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 kanal, 48.0 KHz
Language          : en

Text #0           : UTF-8
Language          : tr 
Görüntüler

tornawida, user66 and foxxly like this.Turbobit & Redbunker Premium üyelik almak veya uzatmak isterseniz lütfen imzamdaki Resimlere tıklayarak alınız, Desteğiniz için Teşekkürler. title="ustad".

Konu Laminor85 tarafindan (30 Ekim 2014 Saat 15:08 ) degistirilmistir..
Laminor85 isimli Uye simdilik offline konumundadir  
HD Arsivi ViP Üyesi olun Rahat edin. 7 Yıldır Blu-ray Filmin Değişmez Adresi Olduk. Tüm Üyelerimize Teşekkurler...
Bu filmi, kırık link derdi olmadan, son hızda, tek parça halinde, hdarsivi serverlarından indirmek için TIKLAYIN
Alt 03 Nisan 2013, 23:04   #2
Laminor85
Laminor85 - ait Kullanici Resmi (Avatar)
Uyelik tarihi: 25 Mart 2010
Bulundugu yer: Türkiye Cumhuriyeti
Mesajlar: 20.103
Konular: 13076
Rep Puanı : 29528
Standart

Sunumda eksik hata rar sorunu, ses senkron hatası gibi bir olay ile karşılarşırsanız LÜTFEN ÖZEL MESAJ ile Bildiriniz...Turbobit & Redbunker Premium üyelik almak veya uzatmak isterseniz lütfen imzamdaki Resimlere tıklayarak alınız, Desteğiniz için Teşekkürler. title="ustad".
Laminor85 isimli Uye simdilik offline konumundadir   Alinti ile Cevapla
Alt 03 Nisan 2013, 23:11   #3
sakaboy
Avatar Yok
Uyelik tarihi: 11 Haziran 2012
Mesajlar: 116
Konular: 0
Rep Puanı : 633
Standart

harika paylaşım, 10 numarasınız!!
Laminor85 likes this.
sakaboy isimli Uye simdilik offline konumundadir   Alinti ile Cevapla
Alt 03 Nisan 2013, 23:12   #4
sinirlisinek
sinirlisinek - ait Kullanici Resmi (Avatar)
Uyelik tarihi: 19 Temmuz 2011
Bulundugu yer: ISTANBUL
Mesajlar: 14.058
Konular: 1
Rep Puanı : 12867
Standart

Sunumların İcin Ve Bizim İcin Harcamış Olduğunuz Zamanın İcin Sonsuz Teşekkürler title="ustad"


Seni Öyle Bir Döverimki Cenneteki Tek Sandalyeli Adam Sen Olursun title="zuha"
sinirlisinek isimli Uye simdilik offline konumundadir   Alinti ile Cevapla
Alt 03 Nisan 2013, 23:12   #5
Laminor85
Laminor85 - ait Kullanici Resmi (Avatar)
Uyelik tarihi: 25 Mart 2010
Bulundugu yer: Türkiye Cumhuriyeti
Mesajlar: 20.103
Konular: 13076
Rep Puanı : 29528
Standart

Sunumda eksik hata rar sorunu, ses senkron hatası gibi bir olay ile karşılarşırsanız LÜTFEN ÖZEL MESAJ ile Bildiriniz...Turbobit & Redbunker Premium üyelik almak veya uzatmak isterseniz lütfen imzamdaki Resimlere tıklayarak alınız, Desteğiniz için Teşekkürler. title="ustad".
Laminor85 isimli Uye simdilik offline konumundadir   Alinti ile Cevapla
Alt 03 Nisan 2013, 23:45   #6
djebo86
Avatar Yok
Uyelik tarihi: 18 Ekim 2010
Mesajlar: 22
Konular: 0
Rep Puanı : 10
Standart

Teşekkürler harika bir sunum
djebo86 isimli Uye simdilik offline konumundadir   Alinti ile Cevapla
Alt 04 Nisan 2013, 00:24   #7
zafer66
zafer66 - ait Kullanici Resmi (Avatar)
Uyelik tarihi: 13 Haziran 2011
Mesajlar: 1.875
Konular: 1
Rep Puanı : 8061
Standart

Bu seriyi istiyorsam yeni bir HDD almam sart title="Smile"
zafer66 isimli Uye simdilik offline konumundadir   Alinti ile Cevapla
Alt 04 Nisan 2013, 06:08   #8
mfyz
mfyz - ait Kullanici Resmi (Avatar)
Uyelik tarihi: 11 Ağustos 2010
Bulundugu yer: Istanbul
Mesajlar: 951
Konular: 0
Rep Puanı : 834
mfyz isimli Uyeye Skype uzeri Mesaj gonder
Standart

Emeğinize Sağlik, Teşekkürler...
Efsane seri gerçekten müthiş bir iş.
mfyz isimli Uye simdilik offline konumundadir   Alinti ile Cevapla
Alt 04 Nisan 2013, 12:59   #9
Batuko
Avatar Yok
Uyelik tarihi: 19 Temmuz 2010
Mesajlar: 99
Konular: 0
Rep Puanı : 10
Standart

Harika bir arşiv olmuş, elinize sağlık.
Batuko isimli Uye simdilik offline konumundadir   Alinti ile Cevapla
Alt 04 Nisan 2013, 15:59   #10
metsan
metsan - ait Kullanici Resmi (Avatar)
Uyelik tarihi: 14 Ekim 2010
Mesajlar: 616
Konular: 0
Rep Puanı : 215
Standart

tşk ederim güzel bir arşiv
metsan isimli Uye simdilik offline konumundadir   Alinti ile Cevapla
Cevapla

Secenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yukleme Yetkiniz Yok
Mesajinizi Degistirme Yetkiniz Yok

BB code is Acik
[IMG] Kodlari Acik
HTML-Kodu Kapali
Trackbacks are Kapali
Pingbacks are Kapali
Refbacks are Kapali


Sitemizde Yenimisiniz ? Yardim Konulari

Sitemizde kesinlikle yerli yapim filmlerin paylasilmasi yasaktir.Sitede yer alan tum icerik tanitim amaclidir. Lutfen begendiginiz yapimlarin orijinal blu-ray'ini alip onlara destek verin.
Telif hakki size ait olan iceriklerin siteden kaldirilmasi icin lutfen iletisime geciniz.
 

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0