Tekil Mesaj gosterimi
Alt 22 Temmuz 2014, 22:59   #1
Laminor85
Laminor85 - ait Kullanici Resmi (Avatar)
Uyelik tarihi: 25 Mart 2010
Bulundugu yer: Türkiye Cumhuriyeti
Konular: 13064
Rep Puanı : 29528
Standart For a Good Time, Call... | Ara Beni Eğlenelim | 2012 | 480p | DUAL | HDA HD Movie Film İndir Download HD

• For a Good Time, Call... ( Ara Beni Eğlenelim )
  • Rar Şifresi : www.hdarsivi.com
  • Görüntü Kalitesi : BDRip 480p
  • Yapım Yılı : 2012
  • Dil : İngilizce - Türkçe

Redbunker Tek Link Bağlantısı

Letitbit Bağlantıları A

TurboBit Bağlantıları A

Uploaded.to Bağlantıları A

Hakkında
Ari Graynor (Aşk Listesi), Lauren Anne Miller (50/50), Justin Long (Yakar Top) ve Nia Vardalos (Kalbinin Sesini Dinle) bu eğlenceli ve seksi filmde bir araya geliyorlar. Lauren (Miller) sevgilisi tarafından terk edilince tek başına kalır. Özgür ruhlu Katie (Graynor) bir ev arkadaşı bulamazsa hayalindeki daireyi kaybetmek üzeredir. Hiçbir ortak yanları olmamasına rağmen beraber yaşamaya isteksizce razı olurlar; ta ki Lauren, Katie'nin telefon seksi üzerinden para kazandığını öğrenip bu işe dahil olmaya karar verene dek Birliktelikleri daha çok para kazanmalarını sağlarken, bu yeni arkadaşlık beklenmedik zorlukları da beraberinde getirir.

IMDB

Trailer - Fragman

http://www.youtube.com/watch?v=qigVz5l8v9Q

Ayrıntılı Dosya Bilgileri

Görüntüler

Turbobit.Net , üzerinden Premium Hesabınızı Yenileme veya Satın alma işlemlerinizde Sizlerden Ricam imzamdaki Butona Tıklayarak, veya Açtığım Konular üzerindeki Linkler üzerinden işlem yapmanızı rica ediyorum, Destekleriniz için Teşekkürler. title="ustad"

Laminor85 isimli Uye simdilik offline konumundadir  
HD Arsivi ViP Üyesi olun Rahat edin. 7 Yıldır Blu-ray Filmin Değişmez Adresi Olduk. Tüm Üyelerimize Teşekkurler...
Bu filmi, kırık link derdi olmadan, son hızda, tek parça halinde, hdarsivi serverlarından indirmek için TIKLAYIN