Konu: Mobil Ödeme
Tekil Mesaj gosterimi
Alt 30 Temmuz 2013, 18:59   #1
i1y4s
**
i1y4s - ait Kullanici Resmi (Avatar)
Uyelik tarihi: 01 Mart 2010
Bulundugu yer: Antalya / YalovA
Mesajlar: 8.177
Konular: 5781
Rep Puanı : 23813
i1y4s - MSN uzeri Mesaj gonder
Standart Mobil Ödeme

Kredi Kartı ile HDAViP üyelik aldıktan sonra
aşağıdaki adımları izleyerek ödeme bildirimi yapınız.


NOT: Üyelikler en geç 24 saat içinde açılmaktadır.
Detaylı açıklama konunun altında yazmaktadır.

Kredi Kartı ile Ödeme Bildirimi Nasıl Yapılır...
1-) BURAYA TIKLAYARAK bana ÖZEL MESAJ Gönderilecek Sayfayı Açınız.
2-) Başlık Kısmına Kredi Kartı ile ödeme yazınız.
3-) Mesajınız Kısmına; Kredi Kartı 1 - 3 - 6 - 12 - 36 aylık ile Üyelik Alınmıştır [AD SOYAD], [CEPTEL NO] [CEP TELEFONUNUZA GELEN KOD]

Örnek Ödeme Bildirimi;
Kredi Kartı ile 12 Aylık ile Üyelik Alınmıştır ADINIZ_SOYADINIZ TELEFON_NUMARANIZ 4Sed299fd

Not: Üyelikler 24 saat içerisinde Açılmaktadır...

Detaylar;
Kredi kartı ile ödeme işlemi sonucunda cep telefonunuza ve mail adresinize gerekli bilgiler gelir. (Cep telefonunuz tanıtım smslerine açık değil ise sms gelmeyebilir. Mail adresinizi kontrol ediniz. Olaki 60 dakika içinde mail adresinize de gerekli bilgiler gelmez ise site üzerinden iletişime geçiniz.)
İşleminiz dakikalar içerisinde sistem üzerinden onaylanır. Sitemizde üyelikler ise ödeme bildirimi yapıldıktan en geç 24 saat içinde açılır. (En geç 24 içerisinde açılacak demek 24 saat bekleyeceksiniz anlamına gelmez. Üyelikler gün içerisinde belirli aralıklar ile açılır. Bir üyelik açma işleminden 1 dakika sonra ödeme bildirimi yapmanız bile üyeliğinizin açılma işlemini bir sonraki üyelik açma işlemine kalmasına sebep olur. Bu sebepten ödeme bildirimi yapmakta geçikmeyiniz.)
Yapılan işlemleriniz asla sonuçlanmadan kalmaz. SMS ve Mail ile gerekli bilgiler gelmeye bilir. Ancak hem satın alma işleminin yapıldığı sistem üzerinden hem de tarafımıza bilgi vererek işleminiz mutlaka sonuçlandırılır. Sizlere SMS veya Mail gelmese dahi işleminiz kayıt altına alınır ve yönetim panelimizde görünür.

Cep tel, ad soyad, mail adres, alınan hizmet süresi gibi bilgilerinizi tarafımıza aktardığınızda ve doğrulandığında üyeliğiniz açılır. Tabi bu süreç bazen 24 saati geçebilir ancak er yada geç üyeliğiniz mutlaka açılır.

Tüm üyelerimize iyi forumlar diler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


ilyasalcok.com.tr
Durum: Tuşlarının üzerindeki yazıları silinmiş klavye gibiyim. Kullanmasını bilene önemsiz, Bilmeyene işkence!
Sözümsü: Önce kızıl saçlı sevdiniz, sonra kıvırcık, düz saçlı, esmer, kumral, sarışın, bel gamzesine taktınız bir ara, köprücük kemiğine öldünüz öldünüz dirildiniz, kol damarları belirgin erkeğe bile taptınız, hatta papyon taktığı için bile yavşadınız. Ama tek yapmadığınız şey insanları olduğu gibi kabullenmek. Sadece bunu beceremediniz.
i1y4s isimli Uye suanda  online konumundadir   Alinti ile Cevapla